Shitet apartament ne Don Bosko

135,000€

Pershkrimi

Shitet apartament ne Don Bosko, ne nje kompleks cilesor te perfunduar dhe banuar. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e peste te pallatit dhe ka orientim nga lindja.

Per nje vizite prane tij kontaktoni prane zyres sone.

Features

Location