Shitet apartament ne Durres afer Kavalishences

32,000€

Pershkrimi

Shitet apartament ne Durres afer Kavalishences.

Siperfaqja e apartamentit eshte 48 m2.

Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi+ 1 dhome ndenje dhe 1 tualet.

Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te ri.

Cmimi: 32000 euro ( i mobiluar).

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location