Shitet apartament ne Durres prane Hotel Grint

35,000€

Pershkrimi

Shitet apartament ne Durres prane Hotel Grint.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 71.9m2.

Perbehet nga 1 dhome gjumi+ 1 dhome ndenje+ 1 tualet.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe disponon certifikate pronesie.

Cmimi: 35000 euro .

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location