Shitet apartament ne Durres prane Hotel Grint

€35,000

Pershkrimi

Shitet apartament ne Durres prane Hotel Grint

Shitet apartament ne Durres prane Hotel Grint. Ambienti ka nje siperfaqe prej 71.9m2. Perbehet nga 1 dhome gjumi+ 1 dhome ndenje+ 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe disponon certifikate pronesie.

Cmimi: 35000 euro

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location