Shitet Apartament ne ishbllok

240,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament ne ishbllok, ne nje pallat relativisht te ri. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara dhe te bollshme por ka nevoje per restaurim. Ai organizohet ne korridor, kuzhine te vecuar, dhome te madhe ndenjeje, tualet dite, 2 dhoma gjumi, ku njera ka tualet te brendshem si dhe 1 ballkon. Per vendodjen qe ka si dhe hapesirat e tij apartamenti ka nje cmim te arsyeshem ne tergun e pasurive te paluejtshme.

Per me shume info apo nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Location