Shitet apartament ne Komunen e Parisit.

120,000€

Pershkrimi

Shitet apartament ne Komunen e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2. Organizohet nga 1 soxhorno+ 1 dhome per te ngrene me vete+3 dhoma+ 1 tualet i madh qe (mund te behet 2)+ 2 ballkone. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe shitet i areduar ose i pa areduar.

•Cmimi i apartamentit i areduar: 120.000€

•Cmimi i apartamentit i pa areduar: 110.000€

Kontakt: 0682036009

Features

Location