Shitet Apartament ne nje kompleks cilesor prane freskut

€60,000

Description

Shitet Apartament ne nje kompleks cilesor prane freskut, me punimet e brendshme pjeserisht te perfunduara. Apartamenti disponon certifikaten e pronesise dhe punimet e brendshme jane lene per t’iu pershtatur deshires se bleresit. Hapesira e brendshme organizohet, ne nje sallon ndenjeje te bollshem bashke me kuzhinen, korridor, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Dhoma e ciftit ka nje tualet tjeter te pervetshem. Punimet e apartamentit jane cilesore, dritare plastike dopio xham, grila e te tjere. Kompleksi ku ndodhet ky apartament eshte i mireorganizuar me hapesira te gjelberta dhe punime cilesore.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location