Shitet apartament ne Qender te Tiranes

155,000€

Pershkrimi

Shitet apartament ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, cilesor me fasade te ventiluar. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka hapesira te rregullta, te bollshme dhe me ndricim natyral fale pozicionit qe ka. Zona ka lokacion te favorshem, pasi eshte e zhvilluar e aksesueshme me rruget, prane gjenden shkolla, cerdhe, farmaci e te tjere. Gjithashtu ka mundesi blerje garazhi 20000 euro. Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location