Shitet apartament ne rrugen Kongresi Manastirit

104,896€

Pershkrimi

Shitet apartament ne rrugen Kongresi Manastirit prane spitalit Nene Tereza. Apartamenti ndhodhet ne katet e larta te nje kompleksi te ri, cilesor dhe me punime drejt perfundimit. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara si dhe kane ndricim natyral te bollshem. Faza ne te cilen ndodhet apartamenti, te jepet mundesia per punime extra sipas deshires. Zona ka lokacion te mire, ne zhvillim, e aksesusheme me rruget kryesore si dhe nje teresi sherbimesh te tjera per nje jetese sa me te mire. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion, jeni te mirepritur.

Features

Location