Shitet apartament ne zonen e Bllokut.

344,500€ €

Pershkrimi

Shitet apartament ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, me orientim Jug. Hapesirat e brendshme organizohen ne dhomen e ndenjejes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi ,ku ajo matrimoniale ka nje tualet te brendshem. Ne korridorin hyres eshte tualeti i dyte. Ballkoni eshte i bollshem dhe i vendosur pergjate te tre dhomave.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location