Shitet apartament ne zonen e Freskut

70,000€

Pershkrimi

Shitet apartament ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i mireinvestuar, me punime cilesore dhe i arreduar kendshem. Ai ndodhet ne katin e dyte banimi, ne nje pallat cilesor dhe mirembajtur. Zona eshte e zhvilluar, te ofron sherbimet dhe facilitetet e nevojshme, per nje jetese te mire. Siperfaqja bruto e apartamentit eshte 92m2 dhe me orientim Jug-Perendim. Planimetria eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon te madh. Apartamenti ka te instaluar sistemin e ngrohjes me gaz, kondicioner, punimet e sistemit elektrik dhe hidraulik shume te mira, dyer cilesore. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar me cimim 70000/euro. Certefikata e pronesise eshte ne proces dhe del se shpejti.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location