Shitet apartament ne zonen e Freskut

60,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i cili ka ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mire ndricuar nga drita natyrale. Siperfaqja neto eshte 97.54 m2.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location