Shitet apartament ne zonen e ish-Bllokut

169,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament ne zonen e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat relativisht te ri i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne sallon ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka siperfaqe bruto 100 m2, me orinetim nga lindja. Shitet pjeserisht i arreduar dhe sapo eshte restauruar. Apartamenti disponon certefikate pronesie.

Per ta pare nga afer na kontaktoni

Features

Location