Shitet apartament ne zonen e ish-Bllokut

230,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament ne zonen e ish-Bllokut. Apartamenti eshte 3+1+2 dhe 2 vende parkimi. Apartamenti ndodhet ne katet e uleta te nje pallati me ashensor, i cili aktualisht eshte i dhene me qera. Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar kendshem. Garazhi nentoke disponon certefikate dhe dy postet e parkimit jane me cmim 30.000 Euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location