Loading...

Shitet apartament ne zonen e Liqenit te Thate

Na kontaktoni

Pershkrimi

Shitet apartament ne zonen e Liqenit te Thate. Aparatmenti ndodhet ne kompleksin Green Terrace e FZ Construction, i cili eshte nje nder te preferuarit si dhe zona eshte e zhvilluar. Ne kete kompleks ku gjendet cilesia, qetesia, ajri i paster si dhe teresi sherbimesh dhe facilitetesh qe e bejne jetesen sa me komode.

Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati, me punime cilesore ne ndertim dhe me cimim te arsyeshem. Siperfaqja e apartamentit eshte 158 m2 dhe veranda 38 m2. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe vernada me pajme te bukur. Hapesirat e tij jane te te mireorganizuara si dhe apartamenti ka ndricim te bollshem natyral pergjate gjithe dites. Gjithashtu ka mundesi blerje garazhi.

Per informacione te detajuara, na kontaktoni.

Vendodhja