Shitet apartament ne zonen e Xhamllikut

115,000€ m2

Pershkrimi

Shitet apartament ne zonen e Xhamllikut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i arreduar kendshem. Hapesirat e brendshme jane te bollshme dhe te ndricuara mire.  Ai ka orientim VP. Apartamenti disponon certifikate pronesie.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location