Shitet Apartament perball Europianit

118,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament perball Europianit 2+1. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe te mireorganizuara. Dhoma e ndenjejes eshte e ndare me kuzhinen, ndersa ne korridor jane te vendosura dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Gjithashtu apartamenti ka dy ballkone te aksesueshem nga dhomat e gjumit.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij mos hezitoni te na telefononi.

Location