Shitet apartament prane Bulevardit Gjergj Fishta.

148,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane Bulevardit Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, i mirembajtur dhe i pajisur me ashensor. Zona ka lokacion te mire e zhvilluar, e aksesueshme me rruget kryesore si dhe nje teresi sherbimesh dhe facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon me pamje te lire. Arredimi i tij eshte shume bashkekohor, me punime cilesore dhe te gjitha paisjet e nevojshme ku te ofron komoditetin e nevojshem. Hapesirat e apartamentit jane te mireorganizuara si dhe kane ndricim te bollshem natyral fale dritareve te medha prej xhami dhe pozicionit qe ka. Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Location