Shitet apartament prane Credins Bank ne Bllok

190,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament prane Credins Bank ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje me kushinen, dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka hapesire te bollshme, i ndricuar mire dhe i mobiluar kendshem. Siperfaqja neto e apartamentit eshte 85 m2 e pajisur me certefikate pronesie. Apartamenti shitet sic shihet ne foto.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

 

 

 

 

Location