Shitet Apartament prane Diges se Liqenit Artificial

270,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament prane Diges se Liqenit Artificial, brenda nje kompleksi prestigjioz dhe tashme te populluar. Apartamenti eshte i pozicionuar me pamje nga liqeni (lindje) dhe kodrat e liqenit (jug). Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara ne nje korridor te bollshem nga i cili vemi ne ambientin e ndenjejes -kuzhines dhe ballkoni kurse nga ana tjeter kei 2 dhomat e gjumit dhe nje tualet. Dhoma dopio ka tualetin e saj te pervetshem  dhe orientim nga veriu. Apartamenti eshte aktualisht i dhene me qira, i arreduar kendshem dhe me sistem ngrohje-ftohje te instaluar. Gjithashtu ky apartament ka nje vend parkimi te dedikuar dhe sebashku disponojne certifikata pronesie.

Per me shume informacion apo per te organizuar nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Location