Loading...

Shitet Apartament prane Hotel Mondial

184,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament prane Hotel Mondial. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit ne nje pallat te ri dhe punime cilesore. Hyrja eshte individuale. Siperfaqja neto e brendshme eshte 140 m2. Planimetria eshte organizuar me 3 dhoma gjumi, kuzhine me dhomen e ndenjejes jane bashke, dhe 2 tualete. Orientimi eshte  lindje-perendim. Apartamenti eshte lene ne fazat e fundit te punimeve pasi te pershtaten me deshirat dhe kerkesat e bleresit. Ne rast se deshironi punimet e perfunduara eshte cmimi qe shihni, ne te kundert cmimi negociohet.

Pjesa me e bukur e ketij apartamenti eshte nje verande prej 64 m2.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

 

Vendodhja