Shitet apartament prane ish-tregut elektrik

78,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament prane ish-tregut elektrik. Apartamenti eshte 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi eshte i arsyeshem per zonen qe ndodhet.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location