Shitet Apartament prane Liceut Artistik

€180,000

Description

Shitet Apartament prane Liceut Artistik, ne nje pallat relativisht te ri fare prane rezidences italiane. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome te madhe ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete. Vendodhja e e tij eshte nder me te preferuarat si dhe zona. Apartamenti ka orientim juglindje dhe disponon certifikate pronesie.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location