Shitet apartament prane Liqenit

110,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane Liqenit te Thate, brenda nje kompleksi qe eshte i banuar. Apartamenti ndodhet ne katet e uleta te pallatit dhe kompleksi eshte i qete dhe me lulishte te gjelberuara. Hapesirat e brendshme perbehen nga dhome ndenjeje me kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone qe nuk jane perfshire ne certifikate. Apartamenti eshte i pabanuar momentalisht dhe eshte mundesi e mire per investi per ta dhene me qira.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Location