Shitet apartament prane Ministrise Jashtme

242,400€ €

Pershkrimi

Shitet apartament prane Ministrise Jashtme. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhinen, dhome gjumi, tualete dhe ballkon. Apartamenti ka hapesire te bollshme, eshte i kendshem, i mireorganizuar, dhe i ndricuar mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati dhe me shtrirje gjeografike lindje-perendim.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location