Shitet apartament prane Myslym Shyrit

1,750€ m2

Pershkrimi

Shitet apartament prane rruges Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati te ri ne ndertim, me punime shume cilesore dhe i pajisur me ashensor. Zona eshte nje nder me te kerkuarat, ka akses ne rruge kryesore, shkolla, markete, farmaci e shume sherbime te tjera per nje jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi ,2 tualete me aspirator dhe ballkon. Ambienti eshte i mireorganizuar, ka ndricim natyral te bollshem dhe me orientim nga Perendimi. Gjithashtu, ne fazen qe ndodhet te jepet mundesia per investime dhe punime te brendshme sipas deshires. Certifikata e pronesise eshte ne proces.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location