Loading...

Shitet apartament prane rruges Qemal Stafa

1,300€ m2

Pershkrimi

Shitet apartament prane rruges Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri. Zona eshte me lokacion te mire, e zhvilluar, ka akses me rruge, shkolla, e te tjera sherbime e facilitete qe te ofrohen. Siperfaqja bruto e tij eshte 120m2, me hapesira te mireorganizuara dhe me orientim Perendim. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka ndricim natyral te bollshem, fale pozicionit dhe dritareve te medha prej xhami. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume detaje rreth tij, na kontaktoni

Vendodhja