Shitet apartament prane rruges Xhevit Shyqyri Demneri

90,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane rruges Xhevit Shyqyri Demneri. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te te mirembajtur, cilesor dhe i pajisur me ashensor. Zona eshte e zhvillur, ka akses me rruget kryesore, e qete per banim prane gjenden farmaci, shkolla si dhe sherbime e facilitete te tjera. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Hapesira e brendshme eshte e mireorganizuar dhe me ndricim te bollshem natyral fale pozicionit. Gjithashtu disponon certefikate pronesie. Shitet i pamobiluar. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location