Shitet apartament prane RTSH

242,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament prane RTSH. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati cilesor me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i ndricuar nga drita natyrale, fale dritareve te medha prej xhami. Disponon dokumenta te rregullta pronesie.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Location