Shitet apartament prane Shkolles Baletit

€115,000 €

Description

Shitet apartament prane Shkolles Baletit. Apartamenti eshte i bollshem dhe me ndricim natyral, fal dritareve te medha prej xhami.  Ambjenti i ketij apartamenti organizohet me 3+1 dhoma dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 9-te dhe me drejtim veri-lindje. Cmimi okazion per zonen.

Per me shume informacion mos hezitoni tena kontaktoni.