Shitet apartament prane shkolles Mihal Grameno

72,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane shkolles Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi te nje pallati te mirembajtur. Zona ka lokacion te favorshem e zhvilluar, e aksesuseshme me rruget kryesore, shkolla, farmaci dhe nje sere sherbimesh dhe facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara si dhe kane ndricim natyral te bollshem fale pozicionit. Mundesi shume e mire per banim dhe investim.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location