Shitet apartament prane spitalit Nene Tereza

58,500€

Pershkrimi

Shitet apartament prane spitalit Nene Tereza ne rrugen Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje kompleksi te ri me punime cilesore, i cili eshte ne fazat e fundit te ndertimit. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje me kuzhinen, dhome gjumi, korridor, tualete dhe ballkon. Hapesirat e apartamentit jane te mireorganizuara dhe kane ndricim te bollshem natyral fale pozicionit. Gjithashtu te jepet mundesia per te investuar duke filluar nga dyshemeja, instalime e te tjera punime sipas deshirave tuaja. Mundesi shume e mire banimi.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location