Shitet apartament prane spitalit Nene Tereza

65,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament prane spitalit Nene Tereza. Apartamenti eshte i ri 1+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati cilesor te sapoperfunduar me fasade te ventiluar. Siperfaqja bruto eshte 59 m2, ku 51 m2 jane siperfaqe e brendshme si dhe 32 m2 verande. Cmimi eshte i panegociueshem. Gjithashtu ne katin nentoke ka mundesi blerje garazhi me cmim 10.000 euro.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Features

Location