Shitet apartament prane St. te Trenit

200,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane St. te Trenit, ne nje pallat relativisht te ri. Apartamenti ka hapesira te medha organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ai ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katet e larta te pallatit. Vendodhja eshte nder me te kerkuarat dhe cmimi eshte i arsyeshem nisur rritja e tij ne treg te pallateve te sapoperfunduar. Gjithashtu organizimi qe ka ky apartament ofron komoditetin e ndarjes se tij ne dy apartamente 1+1.

Per nje vizite prane tij apo me shume detaje jeni te mirepritur.

Location