Loading...

Shitet Apartament prane Stacionit te Trenit

95,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament prane Stacionit te Trenit, ndertim i viteve 2005-2007. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje me kuzhinen gjysme te vecuar dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe ka hapesira te bollshme.

Per me shume informacion apo per t’iu shoqeruar prane ketij apartamenti jeni te mireprittur.

Specialet

Vendodhja