Shitet apartament prane teleferikut

75,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane teleferikut, pjese e nje kompleksi te mire banimi. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, me pozicion shume te mire kundrejt drites dhe diellit. Organizohet ne dhome ndenjeje te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Per me shume info na kontaktoni.

Features

Location