Shitet apartament prane UET

€113,000 €

Pershkrimi

Shitet apartament prane UET. Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat qe eshte i pajisur me ashensor. Gjithashtu, apartamenti disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location