Shitet apartament prane zones Klanit

70,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament prane zones Klanit. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati, i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi i padiskutueshem.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location