Shitet apartament prane zones se Gardes

230,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane zones se Gardes. Apartamenti ndodhet ne katet e uleta te nje pallati i pajisur me ashensor. Vetem 2 minuta larg Presidences, cka e ben kete zone te jete nder te kerkuarat per facilitetet qe te ofrohen per nje jetese komode. Siperfaqia e tij eshte 120 m2 dhe organizohet ne 1 dhome ndenjeje me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi i tij eshte Jug-Lindje dhe ka ndricim te bollshem natyral.

Per nje vizite dhe informacione te detajshme, na kontaktoni.

Location