Loading...

Shitet apartament te Rruga Barrikadave

1,500€ m2

Pershkrimi

Shitet apartament te Rruga Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, gati ne perfundim me punime cilesore. Zona eshte me lokacion te mire, aksesushme me rruge, shkolla, farmaci, markete e te tjere si dhe nje sere sherbimesh dhe facilitetesh. Planimetria eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara, kane ndricim te bollshem natyral fale pozicionit te tij. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja