Shitet apartament te rruga Kongresi i Manastirit

95,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament te rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume cilesor, i pajisur me ashensor. Zona eshte e mire, ku te ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet. Planimteria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apratamenti eshte i rikonstruktuar qe nga parketi, dritaret etj, te nje cilesie te mire. Siperfaqja bruto e apartamentit eshte 100.8m2, kurse neto eshte 89m2. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe ka ndricim te bollshem natyral.

Per nje vizite, na kontaktoni.

Location