Loading...

Shitet apartament te rruga Perlat Rexhepi

278,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament te rruga Perlat Rexhepi. Zona eshte nje nder me te kerkuarat, pasi ofron mundesi sherbimesh dhe facilitetesh. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete  dhe ballkon. Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe i ndricuar mire nga drita natyrale.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja