Shitet apartament te Selvia

87,000€

Pershkrimi

Shitet apartament te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor dhe me pamje te lire. Zona eshte e mire, e aksesueshme me rruge, shkolla e te tjere, qe te ofrojne mundesi jetese sa me te rehatshme. Planimetria e tij, eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkon. Apartamenti ka siperfaqe 75m2, dhoma te mireoganizuara si dhe kane ndricim te bollshem natyral, fale pozicionit te tyre.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Features

Location