Shitet apartament i bukur ne Golem.

180,000€

Pershkrimi

Shitet apartament i bukur ne Golem prane hotel Dolce Vita. Apatamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor dhe te mirembajtur. Zona eshte e zhvilluar dhe turistike, e aksesueshme me rruget, sherbime dhe facilitete te ndryshme. Vetem pak minuta dhe do gjendeni prane detit dhe pamjes se mrekullueshme qe te ofrohet. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara dhe me ndricim te bollshem natyral fale dritareve te medha prej xhami. Ai eshte i arreduar kendshem dhe investuar me punime cilesore. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Location