Shitet apartament tek Kika 2

€137,000

Description

Shitet apartament tek Kika 2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elit ne Tirane. Shume prane Liqenit Artificial dhe qendres se Tiranes. Lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. Ambjentet e perbashketa te kompleksit jane te pajisur me CCTV 24/7, gjelberim te admirueshem dhe hapsire parkimi nentokesor kundrejt tarifave mujore. Apartamenti eshte i projektuar me 2+1 (aktualisht i konvertuar ne 1+1 por lehtesisht i konvertueshem ne 2+1), 2 tualete, garderobe te vecante, si dhe ballkon te perbashket me ambientin e ndenjes dhe dhomes se gjumit.

1. Sistem ngrohje/ftohje qendrore FUJITSU.

2.Parket i cilesise se larte PORCELANOSA

3. Ambient gatimi me elektroshtepiake TEKA

4. Bango QUARTZ me lavaman te montuar nen te pajisur me grup TEKA

5. Tualet bashkekohor,

6. Grila alumini me izolim termik EDILCASS dhe komandim elektrik

Disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location