Shitet apartament tek Kopshti Zoologjik

120,000€

Pershkrimi

Shitet apartament tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje te bollshme, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( ku njeri eshte me ndricim natyral dhe tjetri me aspirim) dhe 1 ballkon. Planimetria eshte e mireorganizuar. Zona ne vitet e fundit eshte bere e preferuar per banim.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Location