Shitet apartament tek Kristal Center

130,000€

Pershkrimi

Shitet apartament tek Kristal Center.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2.

Apartamenti perbehet  nga 2 dhoma gjumi+ 1 sallon+ 2 tualete.

Ndodhet ne katin e 5 dhe disponon certifikate pronesie.

Cmimi: 130.000 euro

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

 

 

 

Features

Location