Shitet apartament tek mbikalimi i Kamzes

42,000€

Pershkrimi

Shitet apartament tek mbikalimi i Kamzes.

Siperfaqja e apartamentit eshte 60m2.

Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi+ 1 soxhorno dhe 1 tualet.

Apartamenti disponon certifikate pronesie.

Cmimi: 42000 euro

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location