Shitet apartament tek Restorant Fresku

€67,000

Description

Shitet apartament tek Restorant Fresku.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 117m2. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete ku nje tualet eshte me dritare dhe tjetri eshte me aspirim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe disponon certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location