Shitet apartament

€510,000

Pershkrimi

Shitet apartament

Shitet apartament i madh prane Liceut, ne certifikate jane bashkuar dy apartamente. Hapesirat e brendshme organizohen ne dhome ndenjeje te madhe me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 4 tualete dhe 2 ballkone. Ai orientohet nga jugu dhe perendimi. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nder me cilesoret dhe siguri 24/7.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location